סדנה חווייתית חצי – יומית

סדנת השטח החווייתית החצי יומית פועלת באמצעות משחק ומשימות מובנות בכדי לגבש, לפתח ולאתגר את המשתתפים ע"י פעילות לא שגרתיות מחוץ לסביבתם הטבעית והמוכרת. מקום הפעילות ואופייה הינם מחוץ לאזור הנוחות ובזכות זאת הסדנה מעודדת למידה, הסרת מחיצות ואותנטיות. משימות אתגר וחשיבה? ניווט משימתי? חוויה מדברית או ימית? בישולי מדורות? אנו דואגים להתאים את כל המשימות מראש לאוכלוסייה המשתתפת בסדנה ובמסגרתן נעסוק בנושאים כגון: בטחון עצמי, דימוי עצמי, מנהיגות, קבלת החלטות, שיתוף פעולה ותקשורת, או נושא שיבחר בשיתוף עמכם.

בכדי שכל המשתתפים יקבלו את מירב תשומת הלב והאפשרות לבא לידי ביטוי, אנו פועלים בקבוצות ביחס של עד 16 איש לכל מנחה.

 

מבנה סדנה לדוגמה

08:30-09:00 : נתכנס ונהנה מכיבוד קל ביער

09:00-09:15 : נפתח בשיחת פתיחה – מפתחות להצלחה וסקירה קלה על מקום פעילותה של הסדנה

09:15-09:45 : פעילות משחקים "שוברי קרח"

09:45-12:00 : פעילות "משחקי ליבה"*

12:00 : סיכום פעילות הסדנה ופיזור, או המשך לפעילות ארוחת צהרים

 

* לאחר כל משימת ליבה מתקיים מעגל עיבוד משותף בהובלת מנחה "בשביל האתגר". במסגרת מעגל העיבוד והשיח  נוביל ונגרה את המשתתפים לניתוח הביצוע באופן מבוקר ולא שיפוטי, נחזק מגמות חיוביות ונפיק ביחד לקחים לקראת המשימה הבאה ולחיים בכלל.

 

מהן פעילויות "שוברות קרח" ומהי משמעותן:

מטרתן של פעילויות שוברות הקרח היא הנעת משתתפי הסדנה והתנעת הפעילות לקראת פעילויות הליבה. הפעילויות הינן מהנות, מרעננות ואינן מאפשרות לאיש מהמשתתפים להישאר אדיש. לאחר שכולנו התעוררנו גופנית ומנטלית עם מספר פעילויות שוברות קרח, אנו ממשיכים לפעילויות הליבה של הסדנה החצי יומית. 
קרא עוד…

 

מהן פעילויות "משחקי ליבה" ומה משמעותן:

מטרתן של פעילויות הליבה היא העברת תהליך העצמה חינוכית-לימודית-חברתית באמצעות הפעילות החוויתית. המשתתפים מתפקדים יחד כצוות ומתמודדים עם האתגרים הנכללים בפעילות הן במישור הצוותי ובמקביל גם במישור האישי.
קרא עוד…

 

לאחר כל פעילות אנו מקיימים מעגל עיבוד אשר במסגרתו אנו דנים בתהליך, בקשיים, באתגרים ובתובנות שעלו ממנו. דיון מעגל העיבוד הוא אחד מהמאפיינים שאנו – בשביל האתגר, מקפידים עליו והוא שתורם, בין היתר, להצלחתה של הסדנה ולאפקט הכל כך חשוב על משתתפיה. [הפניה לדף פעילויות הליבה]
וזה לא הכל. עוד תקבלו מאתנו בסדנה:

 כיבוד קל, עוגיות ושתייה חמה בנקודת התכנסות

 כל הציוד והאמצעים הנדרשים לפעילות

 מחצלות וכריות – פינות עיבוד

 מנחי סדנאות שטח מקצועיים, מוסמכים ומגישי עזרה ראשונה

 ערכת עזרה ראשונה וציוד בטיחות

 ביטוח צד ג' לפעילות שטח

 

ומהו השלב הבא?

נשמח לשוחח ולהכירכם, להבין את הצרכים שלכם ולהתאים לכם את סדנת בשביל האתגר החווייתית  והמתאימה עבורכם. >> לפניה וקבלת מידע נוסף הקליקו כאן << [הפניה לדף יצירת קשר]